Wakacje 2018 w MidiCentrum

Home / Aktualności / Wakacje 2018 w MidiCentrum

Drodzy Odwiedzający! Zapraszamy was w wakacyjne wolne chwile do MidiCentrum. U nas codziennie coś innego, na pewno każdy znajdzie coś interesującego dla siebie.

Wszystkie zajęcia są bezpłatne i (z jednym wyjątkiem) bez zapisów, jednak ze względów bezpieczeństwa przewidujemy ograniczenia co do liczby dzieci przebywających w naszym obiekcie. Każdego dnia zapraszamy dzieci i młodzież w różnym wieku, każdy znajdzie coś dla siebie.

Przejdźmy zatem do szczegółów:

  • W PONIEDZIAŁKI między 14.00 a 16.00 można będzie pograć na Play Station. Ale – UWAGA! – to jedyne zajęcia, na które obowiązują wcześniejsze zapisy! To bardzo proste – wystarczy zadzwonić tego samego dnia w godzinach 10-13 i zgłosić chęć skorzystania z tej atrakcji (lub poprosić kogoś dorosłego, żeby zrobił to za Was 😉

 

  • We WTORKI miedzy 10.00 a 13.00 będziemy budować z klocków, kręcić filmy animowane i pewnie czasem jakieś oglądać 😉 Przewidujemy dużo nieskrępowanej, swobodnej zabawy.
   Bez ograniczeń wiekowych (ale dzieci w wieku przedszkolnym zapraszamy z opiekunami).
   Zajęcia bez wcześniejszych zapisów, wystarczy przyjść w godzinach trwania tych zajęć.

 

  • W ŚRODY między 10.00 a 13.00 promujemy nasze ulubione gry planszowe. Bo rozwijają logiczne myślenie, spostrzegawczość, integrują, uczą stosowania reguł i pozwalają zagrać wyobraźni. Dla nieprzekonanych – więcej o zaletach grania w planszówki tu: http://www.kostka.egaudi.pl/zalety%20gier.html . Nasza bogata biblioteczka gier zapewni mnóstwo frajdy małym i dużym, od lat 4 do 104. Znasz niewiele gier i martwisz się, że nie będziesz umiał zagrać w te, które mamy? Nie szkodzi – instruktorzy zajęć będą cierpliwie wyjaśniać zasady i grać razem z wami. 🙂
   Bez ograniczeń wiekowych (ale dzieci w wieku przedszkolnym zapraszamy z opiekunami) .
   Zajęcia bez wcześniejszych zapisów, wystarczy przyjść w godzinach trwania tych zajęć.

 

  • W CZWARTKI między 10.00 a 13.00 będziemy tworzyć, eksperymentować, rozwijać się twórczo, działać na wielu polach szeroko rozumianej nauki i sztuki. Mamy nadzieje, że będzie inspirująco i wesoło. Ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia!
   Bez ograniczeń wiekowych (ale dzieci w wieku przedszkolnym zapraszamy z opiekunami).
   Zajęcia bez wcześniejszych zapisów, wystarczy przyjść w godzinach trwania tych zajęć.

 

  • W PIĄTKI między 10 a 13.00 stawiamy na rodzinne klimaty. To nasza znana i lubiana Familijna Sobota, tylko że w piątek 😉 Prosimy o zwrócenie uwagi, że dzieci do lat 10 powinny przyjść z dorosłym opiekunem, który będzie pozostawał z dzieckiem podczas całego pobytu w naszym obiekcie. Nie przewidujemy odstępstw od tej reguły 😉 „Starszaki” > 10 zapraszamy już bez opiekunów. Do dyspozycji odwiedzających będą (jak zwykle w soboty) wszystkie klocki, urządzenia multimedialne z grami dla dzieci młodszych, tablety z ciekawymi aplikacjami, komputery z zestawami do robotyki, zestawy do tworzenia muzyki, kolejka do zbudowania i ruszenia w podróż pociągiem, gry planszowe.. Uff! Czy o czymś zapomnieliśmy?
   Bez ograniczeń wiekowych.
   Zajęcia bez wcześniejszych zapisów, wystarczy przyjść w godzinach trwania tych zajęć.

 

Zapraszamy serdecznie!

Informacje praktyczne:

Przypominamy, że ze względów bezpieczeństwa musimy wprowadzić limit osób przebywających w tym samym czasie w obiekcie. Prosimy o wyrozumiałość, jeśli zastaniecie na drzwiach informację o braku wolnych miejsc – robimy to, aby dzieci mogły się bawić w warunkach komfortowych i absolutnie bezpiecznych oraz by oferowane przez nas zajęcia mogły być przeprowadzone na jak najwyższym poziomie. Spróbujcie trochę później lub następnego dnia!

Z doświadczenia lat ubiegłych wiemy, że już od 3-4 tygodnia wakacji mamy zdecydowanie więcej wolnych miejsc, niż na początku kanikuły 😉

Jeśli dziecko zamierza pozostać dłużej niż 1,5 godziny warto jest wyposażyć je w małą butelkę z wodą (zwłaszcza podczas upałów!) i coś drobnego do przegryzienia. Polecamy raczej zwykłą niesmakową wodę oraz jakąś kanapkę czy owoce/ warzywa. Prosimy o niepakowanie dzieciom lizaków i gum do żucia! Jednocześnie przypominamy, że jemy i pijemy tylko w okolicy szatni – nie wnosimy przekąsek na salę.

Mamy nadzieje, że zobaczymy się w MidiCentrum!