Zajęcia dla szkół i przedszkoli 2023/2024

Zapisy na zajęcia dla szkół i przedszkoli w roku szkolnym 2023/2024

 

Uwaga! Zamykamy zapisy!!!

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem zapisami na zajęcia w roku szkolnym 2023/2024 zmuszeni jesteśmy wstrzymać formularz.

 

 

Zasady rekrutacji:

Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne z akceptacją podanych wytycznych.


 

Zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie poprzez formularz internetowy.

Nie przyjmujemy zgłoszeń drogą mailową, telefoniczną czy osobiście.

 

Ogólne zasady

  • Klasy i grupy przedszkolne mogą korzystać z zajęć od wtorku do piątku. Godziny rozpoczęcia zajęć w MidiCentrum  to: 9.00 lub 12.00.
  • W tym roku szkolnym przyjmujemy zgłoszenia całych klas/grup (podczas zajęć dzielimy klasę na 2 mniejsze grupy do pracy w 2 salach).
  • Zajęcia dla grup przedszkolnych trwają około 45-60 minut (w zależności od wieku dzieci, rodzaju zajęć i dynamiki pracy grupy).
  • Zajęcia dla grup szkolnych (ze szkół podstawowych i średnich) trwają między 60 a 90 minut (w zależności od rodzaju zajęć i tempa pracy grupy).

 

Jak zapisać klasę?

Należy zapoznać się z wytycznymi, a następnie zarejestrować klasę poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie.

Po otrzymaniu zgłoszenia instruktor MidiCentrum w ciągu kilku dni roboczych kontaktuje się z wychowawcą w celu ustalenia terminów zajęć.

O tematyce zajęć decydują instruktorzy MidiCentrum, biorąc pod uwagę wiek uczestników, ich dotychczasowe doświadczenia w naszych zajęciach oraz możliwości realizacji poszczególnych zajęć.

Uwaga! MidiCentrum zastrzega sobie prawo do zmiany wcześniejszych ustaleń (w tym odwołania ustalonych wcześniej terminów) z uwagi na nagle zaistniałe sytuacje niezależne od instruktorów.

 

Przykładowa oferta zajęć na rok szkolny 2023/2024

       DLA SZKÓŁ                                                                                   DLA PRZEDSZKOLI

            KLIK                                                                                                       KLIK